استرداد مبلغ دو میلیون تومان به حساب زائرین حج تمتع 1392 با همکاری بانک ملی

خبری از سایت حج و زیارت استان تهران

قابل توجه زائرین گرامی کاروان

بدنبال بازگشت مبلغ 900 هزار تومان به حساب هر یک از زائران حج تمتع سال جاری توسط سازمان حج و زیارت که با هدف تحقق توصیه مقام معظم رهبری و تأکیدات نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت در راستای تأمین رفاه و رعایت حال زائران و حفظ حقوق ایشان از محل صرفه‌جویی‌ها و تعدیل تعداد عوامل انسانی انجام گرفت، معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشتند: جلسه‌ی مثبتی با مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره‌ی بانک ملی درباره‌ی برگرداندن بخش دیگری از وجوه حج امسال به زائران برگزار شد. مدیرعامل این بانک هم با نگاه مثبت به موضوع مورد تأکید نماینده‌ی ولی فقیه در امور حج و زیارت و این سازمان درباره‌ی بازگرداندن این وجه به زائران تاکید نمودند.

آقای اوحدی بیان فرمودند : تلاش می شود تا قبل از دیدار کارگزاران حج ۹۲ با مقام معظم رهبری در روز چهارشنبه (۲۰ شهریورماه) مبلغ یک‌میلیون و ۱۰۰هزار تومانی دیگر به حساب زائران علاوه بر مبلغ 900 هزارتومان واریز گردد.

همچنین آقای اوحدی تأکید کردند : این دومیلیون تومان فقط به زائرانی که امسال (۱۳۹۲) به حج واجب مشرف می‌شوند، تعلق می‌گیرد، یعنی آن‌هایی که در کاروان‌های حج ثبت نام و پول واریز کرده‌اند.

/ 0 نظر / 16 بازدید